Türkçe

ilan veya ürün ara...

Oyuncu Dükkanı | Gizlilik Sözleşmesi

oyuncudukkani.com'a üye olarak, bu Üyelik Sözleşmesinin ("Sözleşme") hüküm ve koşullarına tabi olmayı kabul etmektesiniz.


oyuncudukkani.com'da kullanıcılarımızın gizliliğine değer veriyoruz ve kişisel bilgilerini korumayı taahhüt ediyoruz. Bu Gizlilik Politikası, topladığımız bilgi türlerini, bunları nasıl kullandığımızı ve bilgilerinizin güvende kalmasını sağlamak için attığımız adımları özetlemektedir.1.Topladığımız Bilgiler


oyuncudukkani.com'u kullandığınızda aşağıdaki türde bilgileri toplayabiliriz:

A. Kişisel Bilgiler: Bu, adınız, e-posta adresiniz, posta adresiniz, telefon numaranız ve kullanıcı adınız gibi sizi tanımlamak için kullanılabilecek her türlü bilgiyi içerir.
B. Kişisel Olmayan Bilgiler: Bu, tarama geçmişiniz, cihaz bilgileriniz ve diğer tanımlanamayan veriler gibi sizi tanımlamak için kullanılamayan bilgileri içerir.


2. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Toplanan bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanabiliriz:


A. Hizmetlerimizi sağlamak ve sürdürmek için
B. Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek ve kişiselleştirmek için
C. Güncellemeler, promosyonlar ve diğer ilgili bilgiler hakkında sizinle iletişim kurmak için
D. Kullanımı ve eğilimleri izlemek ve analiz etmek için
E. Yasal yükümlülüklere uymak ve haklarımızı korumak


3. Bilgi Paylaşımı

Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satmayacağız, ticaretini yapmayacağız veya kiralamayacağız. Ancak, bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda güvenilir üçüncü taraflarla paylaşabiliriz:

A. Ödeme işleme veya müşteri desteği gibi hizmetleri bizim adımıza gerçekleştirmek için
B. Yasal gerekliliklere uymak veya haklarımızı korumak için
C. Birleşme veya devralma gibi bir iş devri durumunda


4. Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini ciddiye alıyoruz ve yetkisiz erişim, kayıp veya kötüye kullanıma karşı korumak için uygun teknik ve organizasyonel önlemleri uyguladık.


5. Üçüncü Taraf Bağlantıları

Web sitemiz diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu üçüncü taraf web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Onlara herhangi bir kişisel bilgi vermeden önce gizlilik politikalarını gözden geçirmenizi öneririz.


6. Çerezler

Kullanıcı deneyiminizi geliştirmek ve site kullanımını izlemek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez tercihlerinizi tarayıcı ayarlarınızdan yönetebilirsiniz.7. Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenmiş politikayı bu sayfada yayınlayarak herhangi bir değişikliği size bildireceğiz. Herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.


8. Bize Ulaşın

Gizlilik Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen info@oyuncudukkani.com adresinden bizimle iletişime geçin.
Anasayfa Tüm oyunlar İlanlar Duyurular Çekilişler