Türkçe

ilan veya ürün ara...

Hakkımızda

Hakkımızda


Sektörde öncü yönetim kurulu bünyesine sahip OyuncuDükkanı Bilişim Teknolojileri firması; sizlere çözüm odaklı, yenilikçi, üst düzey destek sağlar konuma ulaşmaktadır. Yüksek donanımlı kadrosuyla her konuda bilgi ve destek alabileceğiniz alan yaratmaktadır.

 

Şirket gayemiz daima yenilik ve gelişmektir, söz konusu çalışmalar şirket misyonumuzda %99.9 oranında yer almaktadır. Hiyerarşik yapıyı kırarak sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Dinamiğimiz iş takip sürecini 7/24 aktif bir şekilde gerçekleştirmektir.
 

Misyonumuz

 

OyuncuDükkanı ailesi olarak sektörde global destek imkanı sağlayan, lider olma ruhuyla başladığımız serüveni maksimum hizmetle sizlere sunmaya devam ettirmektir. Sürekliliği şirket yapımıza nüfus ettiğimiz günden bu yana müşteri destek sistemimiz optimum düzeyde çalışma elde etmektedir.

 

Vizyonumuz

 

OyuncuDükkanı ailesi olarak iş geliştirme sürecimizi her alanda maksimum seviyede tutarak sektörün lideri olmayı hedeflemekteyiz. Sizlere sunduğumuz Epin, CD Key, Uygun Fiyatlı Oyunlar vb. hizmetleri her kitleye hitap edecek potansiyelde geliştirerek yüksek müşteri memnuniyeti sağlama azmini devam ettireceğiz. Hedefimiz son 10 yılın en iyisi olmaktır. Bununla birlikte inovasyon sürecinde kaliteli veri çıktısı alarak fiyat performans dengesini sağlar düzeyde kalarak, hızlı bir şekilde en iyiye ulaşmanızı hedefledik. Başarıyı birlikte yaratmaya devam edeceğiz.

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

Anasayfa Tüm oyunlar İlanlar Duyurular İletişim